Идеи за вашите нокти за божиќните празници

Доколку сè уште не знаете што да направите со вашите нокти за празниците, ние и во последен момент имаме по некој трик во ракав, па ви нудиме идеи кои сигурно ќе ви се допаднат. Дозволете и вашите нокти да ги фати божиќната еуфорија и направете маникир во празничен дух. Од ирваси и снешковци до снегулки и светки, еве што сè може да направите со вашите нокти овие празници. Сите овие креации се дело на една наша креативна и талентирана читателка која сака да ги сподели со вас, уживајте.

Идеи за вашите нокти за божиќните празнициИдеи за вашите нокти за божиќните празници
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Слободното време го минува со голема шолја кафе и со добра книга во рака или пишувајќи го она што ѝ лежи на душата. Не може да поднесе неправда и негува емпатија кон луѓето. Како перфекционист опседнат да даде сè од себе, сонува да направи промена во светот околу неа. Креативна и желна за нови предизвици, со многу нови соништа секој ден, иако понекогаш плашлива од промена. По малку романтична со голема љубов кон англиските книжевни класици.

Поврзани содржини

Остави коментар