Хороскопскиот знак елегантно поставен на вашиот врат

Хороскопскиот знак елегантно поставен на вашиот врат

Љубителите на убавиот накит, но и на астрологијата, со сигурност ќе уживаат барем во едно парче од оваа модна колекција на Dior. Составена од 12 парчиња – по едно за секој знак, колекцијата Tell me Dior се одликува со елегантност, софистицираност и стил.

Хороскопскиот знак елегантно поставен на вашиот врат

Приврзоците се позлатени, украсени се со скапоцени камења и бисери, а едно парче чини 630 долари.

Хороскопскиот знак елегантно поставен на вашиот врат Хороскопскиот знак елегантно поставен на вашиот врат Хороскопскиот знак елегантно поставен на вашиот врат Хороскопскиот знак елегантно поставен на вашиот врат Хороскопскиот знак елегантно поставен на вашиот врат Хороскопскиот знак елегантно поставен на вашиот врат Хороскопскиот знак елегантно поставен на вашиот врат Хороскопскиот знак елегантно поставен на вашиот врат Хороскопскиот знак елегантно поставен на вашиот врат Хороскопскиот знак елегантно поставен на вашиот врат Хороскопскиот знак елегантно поставен на вашиот врат Хороскопскиот знак елегантно поставен на вашиот врат


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. Анонимен Reply

    22222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222

Остави коментар