Беспрекорниот моден стил на Тејлор Свифт

Започнувајќи од 2007-ма година, па сè до денес, Тејлор Свифт ни покажува дека покрај нејзиниот талент за пеење, таа има и неверојатен вкус кога станува збор за мода. Без разлика дали носи маичка и кратки шорцеви или долг елегантен фустан, таа секогаш знае да го избере она што најдобро ѝ стои на нејзината фигура, истакнувајќи ги најдобрите страни на своето тело. Погледнете ги следниве фотографии кои ни го покажуваат беспрекорниот стил на Тејлор Свифт и кои можеби ќе ве инспирираат за вашата нова модна комбинација…

(1) Беспрекорниот моден стил на Тејлор Свифт

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар