Белите здолништа се хит за оваа сезона: Како да ги комбинирате и носите?

Белите здолништа се хит за оваа сезона: Како да ги комбинирате и носите?

Ретко кое парче облека може да се комбинира во толку комбинации како што е белото здолниште. Во зависност од тоа со што ќе го комбинирате, можете да изгледате лежерно или пак, доста елегантно. Белото здолниште е лесно за комбинирање и одговара на сѐ.

1-modnite-eksperti-rekoa-da-belite-zdolnishta-se-hit-broj-eden-za-ovaa-sezona-www.kafepauza.mk_

Ако се одлучите да комбинирате бело здолниште со црна или бела блуза, тогаш сте создале супер изглед, бидејќи со оваа комбинација можете да изберете какви било модни додатоци или пак чевли во која било боја. Но тоа не е единствениот избор – постојат безброј можности! Во продолжение ви предлагаме неколку модерни изданија со бело здолниште кои ќе ве инспирираат, но и ќе ве убедат зошто тоа е задолжително пролетно парче облека на секоја модерна жена.

(1) belite-zdolnishta-se-hit-za-ovaa-sezona-kako-da-gi-kombinirate-i-nosite-www.kafepauza.mk-001

(2) belite-zdolnishta-se-hit-za-ovaa-sezona-kako-da-gi-kombinirate-i-nosite-www.kafepauza.mk-001

(3) belite-zdolnishta-se-hit-za-ovaa-sezona-kako-da-gi-kombinirate-i-nosite-www.kafepauza.mk-001

(4) belite-zdolnishta-se-hit-za-ovaa-sezona-kako-da-gi-kombinirate-i-nosite-www.kafepauza.mk-001

(5) belite-zdolnishta-se-hit-za-ovaa-sezona-kako-da-gi-kombinirate-i-nosite-www.kafepauza.mk-001

(6) belite-zdolnishta-se-hit-za-ovaa-sezona-kako-da-gi-kombinirate-i-nosite-www.kafepauza.mk-001

(7) belite-zdolnishta-se-hit-za-ovaa-sezona-kako-da-gi-kombinirate-i-nosite-www.kafepauza.mk-001

(8) belite-zdolnishta-se-hit-za-ovaa-sezona-kako-da-gi-kombinirate-i-nosite-www.kafepauza.mk-001

(9) belite-zdolnishta-se-hit-za-ovaa-sezona-kako-da-gi-kombinirate-i-nosite-www.kafepauza.mk-001

(10) belite-zdolnishta-se-hit-za-ovaa-sezona-kako-da-gi-kombinirate-i-nosite-www.kafepauza.mk-001

(11) belite-zdolnishta-se-hit-za-ovaa-sezona-kako-da-gi-kombinirate-i-nosite-www.kafepauza.mk-001

Нека „бело од глава до пети“ биде вашиот избор за оваа сезона!


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Комуникативна, весела, оптимистички настроена. Обожава книги, музика, филм и приказни кои инспирираат. Сака да пие кафе, па макар и сама. Верува во себе и во своите можности, бидејќи кој не се обидел - не успеал!

Поврзани содржини

Остави коментар