50 пролетни фустани за сечиј вкус

50 пролетни фустани за сечиј вкус

Деновите се подолги, стануваат сè потопли и попријатни, а шарените бои се добредојдени во плакарите. Секој ужива во пролетта на свој начин, но за оние кои најмногу уживаат во пролетната гардероба, ова се 50-те најпопуларни фустани за оваа пролет.

50 пролетни фустани за сечиј вкус

Во оваа галерија има по нешто за сечиј вкус и за секоја градба на тело. Уживајте во палетата креации и шаренила.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Слободното време го минува со голема шолја кафе и со добра книга во рака или пишувајќи го она што ѝ лежи на душата. Не може да поднесе неправда и негува емпатија кон луѓето. Како перфекционист опседнат да даде сè од себе, сонува да направи промена во светот околу неа. Креативна и желна за нови предизвици, со многу нови соништа секој ден, иако понекогаш плашлива од промена. По малку романтична со голема љубов кон англиските книжевни класици.

Поврзани содржини

  1. hfjgsagk Reply

    za secij vkus o.O ovie fustani koga bile vo moda pred 50-60 godini nikoj ne bi nosel sega vakvi

Остави коментар