3-годишна блогерка за убавина ни покажува како да изгледаме прекрасно без многу напор

3-годишна блогерка за убавина ни покажува како да изгледаме прекрасно без многу напор

Сакате да знаете како да изгледате свежо во утринските часови? Прашајте едно мало девојче! Имено, 3-годишната Џордин Пералта од Оаху, Хаваи, има одлично решение за вас.

Оваа 3-годишна блогерка за убавина ви покажува како да изгледате прекрасно без многу напорНачинот на објаснува како да се шминкате со сигурност ќе направи да се чувствувате убаво, без притоа да вложите поголем напор. Позитивното и насмеано девојче ви ја претставува наједноставната техника. Па, кој би можел да ѝ одолее? Погледнете го видеото и откријте што советува оваа мала и слатка блогерка за убавина.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Економист во изградба, а страстен обожавател на пишаниот збор уште откако знае за себе. Смета дека животот без домашно милениче не изгледа комплетен, а кафето со многу шеќер го смета за едно најубавите утрински задоволства.

Поврзани содржини

Остави коментар