27 прекрасни фустани за деверуши, кои сепак нема да ја засенат невестата

27 прекрасни фустани за деверуши, кои сепак нема да ја засенат невестата

Навистина е забавно да купите скап зелен фустан со една прерамка изработен од шифон кој изгледа како да сте излегле од филмот „Frozen“, но постојат и други опции. Многу поубави опции. Ова се 27 модерни и соодветни фустани за деверуши, кои ќе изгледаат прекрасно покрај невестата. Сепак е нејзин специјален ден, нели?

Фустан кој едноставно зрачи со елеганција, а сепак невестата нема да биде засенета

Фустан кој едноставно зрачи со елеганција, а нема да ја засени невестата

3-27-prekrasni-fustani-za-deverushi-koi-sepak-nema-da-ja-zasenat-nevestata-kafepauza.mk

Ако фустанот треба да биде долг, пробајте модел со корсет кој ќе направи да изгледате шармантно

Краток фустан со конзервативно деколте (читај: бескрајни нозе)

Краток фустан со конзервативно деколте (читај: бескрајни нозе)
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Живее за добра книга и дише преку пишаниот збор. Кога би можела, цел живот би патувала, би читала и би гледала филмови. Вљубеник во фотографијата и класиката. Оптимист и поборник за љубов. Модата е нејзиниот начин да го изрази своето мислење и став. Животот за неа е уметност, филозофија и добра храна.

Поврзани содржини

Остави коментар