20 примери што докажуваат дека платнените патичиња се најдобриот моден детаљ!

20 примери што докажуваат дека платнените патичиња се најдобриот моден детаљ!

Последен пат кога овој модел на патики можеше да се забележи на сечии стапала, беа 90-тите! Тие беа толку распространите што и момците и девојките ги носеа. Но, изгледа тие повторно се враќаат на врвот на модата бидејќи како што се стоплува времето, така сè повеќе млади девојки ги одбираат токму нив. Фактот што можат да се комбинираат буквално со сите видови аутфити дополнително ја зголемува нивната популарност. Во продолжение следуваат 20 комбинации што ќе ви докажат дека и вие треба да се препуштите на овој едноставен, но впечатлив тренд од 90-тите!

(5) 20-primeri-shto-dokazhuvaat-deka-platnenite-patichinja-se-najdobriot-moden-detalj-www.kafepauza.mk (1) 20-primeri-shto-dokazhuvaat-deka-platnenite-patichinja-se-najdobriot-moden-detalj-www.kafepauza.mk (3) 20-primeri-shto-dokazhuvaat-deka-platnenite-patichinja-se-najdobriot-moden-detalj-www.kafepauza.mk (4) 20-primeri-shto-dokazhuvaat-deka-platnenite-patichinja-se-najdobriot-moden-detalj-www.kafepauza.mk (6) 20-primeri-shto-dokazhuvaat-deka-platnenite-patichinja-se-najdobriot-moden-detalj-www.kafepauza.mk (7) 20-primeri-shto-dokazhuvaat-deka-platnenite-patichinja-se-najdobriot-moden-detalj-www.kafepauza.mk (9) 20-primeri-shto-dokazhuvaat-deka-platnenite-patichinja-se-najdobriot-moden-detalj-www.kafepauza.mk (10) 20-primeri-shto-dokazhuvaat-deka-platnenite-patichinja-se-najdobriot-moden-detalj-www.kafepauza.mk (11) 20-primeri-shto-dokazhuvaat-deka-platnenite-patichinja-se-najdobriot-moden-detalj-www.kafepauza.mk

Продолжува на втората страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар