19 разиграни и секси СМС пораки на кои ниту еден маж не би можел да остане рамнодушен

19 разиграни и секси СМС пораки на кои ниту еден маж не би можел да остане рамнодушен

Одржувањето на возбудата е една од главните цели за повеќето парови. Но, кога првичната возбуда во новата врска малку ќе опадне, понекогаш може да биде навистина тешко да се врати назад. Па, како најлесно можете да ја одржите оваа страст? Одговорот е: секси СМС пораки. Тие се кратки и јасни и можат да бидат испратени во било кое време. Токму затоа погледнете ги следниве 19 пораки со чија помош можете да направите тој да „полуди“ за вас…

19 разиграни и секси СМС пораки на кои ниту еден маж не би можел да остане рамнодушен

1. „Само што видов нешто многу жешко кое ме натера да помислам на тебе.“

2. „Што би сакал да носам вечерва во кревет?“

3. „Би бил лут доколку се бакнам со девојка?“

4. „Не знам зошто, но во моментов сè што сакам е секс.“

5. „Вчера ссонував дека бев твој секс роб и тоа беше возбудливо – многу возбудливо!“

6. „Што би рекол ако ти предложам секс на јавно место?“

7. „Ајде заедно да гледаме порно кога ќе пристигнеш дома.“

8.Доколку можеш да погодиш која боја ми се гаќичките, ќе добиеш орално задоволување кога ќе се вратиш дома.“

9. „Многу ми се допадна сексот од вчера вечер.“

10. „Не знам дали ова е нормално, но губам контрола во нозете кога ме бакнуваш.“

11. „Посакувам да беше тука сега. Многу сум возбудена!“

12. „Вечерва ќе го носам најкраткото здолниште кое го поседувам.“

13. „Што е најжешкото нешто што можам да го направам за тебе кога ќе се видиме?“

14. „Доколку треба да одбереш помеѓу обичен, анален или орален секс до крајот на твојот живот, кој би бил твојот избор?“

15. „Навистина ми недостасуваш. Посакувам да беше покрај мене во овој момент.“

16. „Само што имав многу луда сексуална мисла за тебе. Но, не би сакала да ти ја кажам преку порака, мора да почекаш додека се видиме.“

17. „Што би рекол доколку ти предложам да ја поминеме целата сабота во кревет?“

18. „Едвај чекам да те бакнам.“

19. „Начинот на кој ме прегрнуваш силно ме возбудува.“

Секако, не треба да претерувате со овие СМС пораки и секојдневно да ги испраќате бидејќи нивната цел е да го изненадат вашиот партнер и да ја вратат спонтаноста во вашиот сексуален живот. Доколку редовно ги праќате, ќе преминат во рутина и целосно ќе се изгуби нивната цел.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар