Запознајте ја Луху, најтажната мачка на Интернет

Запознајте ја Луху, најтажната мачка на Интернет

Дали некогаш сте виделе мачка која изгледа олку тажно? Запознајте ја Луху, неодоливата мачка која стана интернет сензација поради нејзиниот природно тажен лик. Луху живее со уште две мачки како неа, Барер и Барди, во Пекинг. Сите тие имаат исти родители, но само таа е единствена која постојано изгледа тажно. Погледнете… Зарем не ви доаѓа да направите сè за неа, само за да се обидете да ја насмеете?

(1) Запознајте ја Луху, најтажната мачка на Интернет


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар