Запознајте го Рекси: Мачорот кој може да прави секакви трикови со јазикот

Запознајте го Рекси: Мачорот кој може да прави секакви трикови со јазикот

Рекси е 3-годишен мачор кој може да покажува најразлични емоции. Најмногу од сѐ, тој сака да го покажува неговиот јазик. Неговата сопственичка успеала да ги „фати“ вистинските моменти на камера и резултатите се секогаш урнебесни и неодоливи! Погледнете ги фотографиите од ова уникатно маче што нема да ве остави рамнодушни…

Запознајте го Рекси: Мачорот кој може да прави секакви трикови со јазикот

Запознајте го Рекси: Мачорот кој може да прави секакви трикови со јазикот

Запознајте го Рекси: Мачорот кој може да прави секакви трикови со јазикот

Запознајте го Рекси: Мачорот кој може да прави секакви трикови со јазикот

Запознајте го Рекси: Мачорот кој може да прави секакви трикови со јазикот

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Писателот во нејзината глава вели: Дај ми англиска книжевност. Дај ми урбан апсурд и егзистенцијализам. Дај ми мистерии за човечката психа. Дај ми театар и џез како терапија.

Поврзани содржини

Остави коментар