За оние со око соколово: Колку животни гледате на сликата?

За оние со око соколово: Колку животни гледате на сликата?

На оваа слика има повеќе животни, но тие се добро камуфлирани и можат да ги забележат само оние со многу остар вид. Ако сметате дека сте еден од нив, споделете во коментарите колку животни сте успеале да видите.

za-onie-so-oko-sokolovo-kolku-zhivotni-gledate-na-slikata-kafepauza.mk


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Го интересираат општествените науки и сето она што ја истражува повеќедимензионалноста на светот и човековото однесување, но од тоа само правото му е професија. Вљубеник во филмот, фотографијата, читањето и сите спортови на овој свет. Пишувањето му е задоволство кое му овозможува да биде во контакт со нив секој ден.

Поврзани содржини

 1. Lea Trajkovska Reply

  23

 2. tksrym Reply

  20

 3. Yljane Reply

  70

 4. Анонимен Reply

  88

Остави коментар