За малку и ќе ја завршеше работата како што треба

Без разлика дали се работи за човечка грешка или пак за потфрлување на машините кои обично работат со неприкосновена прецизност, овие производи се смешен доказ дека некогаш, дали од замор или незаинтересираност, ваквите пропусти дури остануваат незабележани од страна на работниците.


Вакви утки се случуваат секојдневно. Ако не ви се верува колку е честа оваа појава, погледнете ја и оваа галерија.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар