Вистинска книга-готвач

Автор: Александра Чакаровска

Оваа вистинска книга-готвач е креација на германското дизајнерско студио „Korefe“. Готвачот е прва книга која може да се чита, готви и јаде. Направена од 100% свежа паста, книгата-готвач е вистинско креативно решение за брзо и лесно готвење.Вистинска книга-готвачКнигата дава упатство за правење на класични лазањи. По дадените упатства, секоја страна се пече со другите потребни состојки. За крај, единствено што ни преостанува е да уживаме во уникатните вкусни лазањи.Вистинска книга-готвачВистинска книга-готвачВистинска книга-готвачВистинска книга-готвачВистинска книга-готвачВистинска книга-готвачВистинска книга-готвач


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. :) Reply

    Made in Germany

Остави коментар