Тоалети дизајнирани од луѓе кои веројатно никогаш не користеле тоалет

Одвојувањето „време за себе“ во тоалетот би требало да биде мирно искуство и најчесто се случува во удобноста на вашиот дом. Но, што кога мора да користите јавен тоалет? Веројатно сте се нашле во ситуација кога очајно ви бил потребен тоалет и сте морале да го прифатите она што е најблиску до вас, без разлика колку ужасно изгледа. Во продолжение погледнете неколку неуспешни дизајни на тоалети кои се неудобни, ужасни, па дури и урнебесни.

1. „Тоалетот во станот каде што бевме сместени имаше провидна врата. Навикната сум детето да ме следи до тоалетот, но ова е веќе морничаво“

Тоалети дизајнирани од луѓе кои веројатно никогаш не користеле тоалет

2. „Пријател ми ја прати оваа фотографија. Кажа дека ова е тоалет за судење“

Тоалети дизајнирани од луѓе кои веројатно никогаш не користеле тоалет

3. „Како да немав доволно анксиозност од јавните тоалети“

Тоалети дизајнирани од луѓе кои веројатно никогаш не користеле тоалет

4. Декорација во тоалет за лица со инвалидитет

Тоалети дизајнирани од луѓе кои веројатно никогаш не користеле тоалет

5. Трон наместо тоалетна школка

Тоалети дизајнирани од луѓе кои веројатно никогаш не користеле тоалет

6. Одлична лизгалка за четката за заби

Тоалети дизајнирани од луѓе кои веројатно никогаш не користеле тоалет

7. Тоалет во сала за состаноци

Тоалети дизајнирани од луѓе кои веројатно никогаш не користеле тоалет

Продолжува на следната страница

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар