Тест: Изберете ангел и прочитајте што ќе ви донесе тој во следниот период!

Тест: Изберете ангел и прочитајте што ќе ви донесе тој во следниот период!

Дали знаевте дека позитивната енергија може да ви помогне да ги исполните сите ваши желби? Кога сте позитивни, вие, всушност, привлекувате убави работи и ете, се случува она што многумина го нарекуваат „чуда“ во животот! Направете го овој тест за да добиете порака од вашиот ангел.

Тест: Изберете ангел и прочитајте што ќе ви донесе тој во следниот период!

 • Ангел бр. 1

  Ангелот заштитник ве штити од сите неволји. Ако имате проблеми, тие наскоро ќе бидат решени, а успешно ќе ги завршите сите започнати проекти! Не плашете се да дејствувате бидејќи вашиот ангел е тука да ви помогне.

 • Ангел бр. 2

  Ако вашиот избор е ангелот кој ги остварува желбите, не бидете срамежливи. Шепнете му желба на уво (затворете ги очите и замислете) и таа желба ќе се оствари.

 • Ангел бр. 3

  Ангелот на љубопитноста предвидува мала авантура поради која ќе се чувствувате многу подобро. Ви претстојат многу интересни настани!

 • Ангел бр. 4

  Го избравте ангелот кој носи добри вести, а тоа значи дека наскоро можете да очекувате убави вести во вашиот живот. Подгответе се за нив!

 • Ангел бр. 5

  Овој ангел вели дека наскоро ве очекуваат пријатни љубовни чувства. Тоа може да биде ново познанство или романтично изненадување од саканата личност.

Доколку се забавувавте со овој тест, можеби ќе сакате да направите и друг за да откриете од што треба да се откажете за да бидете среќни.

Извор: atma.hr


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Вљубеничка во книжевноста, музеите и патувањата. Исто како и Борхес, рајот си го замислува како огромна библиотека.

Поврзани содржини

Остави коментар