Талентирано момче со помош на Фотошоп станува урнебесен дел од животот на познатите ѕвезди

Талентирано момче со помош на Фотошоп станува урнебесен дел од животот на познатите ѕвезди

Повеќето познати личности не се дружат со „просечните“ луѓе, но тоа не важи и за овој дечко. Роберт Ван Импе, или познат како просечен Роб, е мајстор за Фотошоп од Белгија.

(1)momcheto-koe-se-fotoshopira-vo-fotografiite-na-poznatite-kafepauza.mk

Овој дигитален артист и комичар прави неверојатни „средби“ со познатите кои изгледаат премногу реално. Погледнете ги неговите урнебесни ремек-дела во продолжение.

(2)momcheto-koe-se-fotoshopira-vo-fotografiite-na-poznatite-kafepauza.mk

(3)momcheto-koe-se-fotoshopira-vo-fotografiite-na-poznatite-kafepauza.mk

(4)momcheto-koe-se-fotoshopira-vo-fotografiite-na-poznatite-kafepauza.mk

(5)momcheto-koe-se-fotoshopira-vo-fotografiite-na-poznatite-kafepauza.mk

(6)momcheto-koe-se-fotoshopira-vo-fotografiite-na-poznatite-kafepauza.mk

(7)momcheto-koe-se-fotoshopira-vo-fotografiite-na-poznatite-kafepauza.mk

(8)momcheto-koe-se-fotoshopira-vo-fotografiite-na-poznatite-kafepauza.mk

(9)momcheto-koe-se-fotoshopira-vo-fotografiite-na-poznatite-kafepauza.mk

(10)momcheto-koe-se-fotoshopira-vo-fotografiite-na-poznatite-kafepauza.mk

Фотографиите продолжуваат на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар