Талентирано куче танцува на песна од Еминем

Имате лош ден? Нервозни сте или нерасположени? Нема проблем. Ви гарантираме дека по гледањето на ова видео од 20-тина секунди вашиот ден целосно ќе се промени. Талентирано куче танцува на песна од ЕминемСтанува збор за мало куче кое е неверојатно талентирано. Погледнете ги само неговите движења. Сигурни сме дека Еминем веќе планира да му понуди работа како танчер во неговиот нареден спот. 🙂Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар