Старци со сомнителен вкус за облекување

Можеби носат што ќе најдат, можеби прибираат од внуците или пак навистина се дрски како што изгледаат на сликите.

Старци со сомнителен вкус за облекување

Тој е повторно тука и е „поголем“ од кога било

Старци со сомнителен вкус за облекување

Не гледам добро

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Го интересираат општествените науки и сето она што ја истражува повеќедимензионалноста на светот и човековото однесување, но од тоа само правото му е професија. Вљубеник во филмот, фотографијата, читањето и сите спортови на овој свет. Пишувањето му е задоволство кое му овозможува да биде во контакт со нив секој ден.

Поврзани содржини

Остави коментар