Совршена чанта за жени-воркохолици :)

Оваа кул чанта во облик на штипка за хартија е дело на дизајнерот Питер Бристол. Тој за својот дизајн вели дека е навистина функционален, иако изгледа како канцелариски прибор.(1) Совршена чанта за жени-воркохолици :)(2) Совршена чанта за жени-воркохолици :)Чантата е изработена од волна и алуминиум. Дизајнерот е сè уште во потрага по потенцијални производители и партнери за дистрибуција на уникатниот моден додаток. Заинтересирани? 🙂(3) Совршена чанта за жени-воркохолици :)(4) Совршена чанта за жени-воркохолици :)(5) Совршена чанта за жени-воркохолици :)(6) Совршена чанта за жени-воркохолици :)(7) Совршена чанта за жени-воркохолици :)(8) Совршена чанта за жени-воркохолици :)(9) Совршена чанта за жени-воркохолици :)(10) Совршена чанта за жени-воркохолици :)


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

  1. someone Reply

    Прегрда е 🙂

Остави коментар