Совршено за уживање: Ќебе во форма на сирена

Секогаш има по некој тренд кој се чини смешен и непотребен, но е толку забавен што не можете да му одолеете. Оваа година тој тренд е ќебето во форма на сирена. Облечете го на вашите нозе и уживајте во студените ноќи. Тоа е достапно на Интернет и е совршен подарок и за вашите најмили. Погледнете ја галеријата и обидете се да се замислите себеси со овој нов, интересен и топол тренд.

За авторот
Економист во изградба, а страстен обожавател на пишаниот збор уште откако знае за себе. Смета дека животот без домашно милениче не изгледа комплетен, а кафето со многу шеќер го смета за едно најубавите утрински задоволства.

Поврзани содржини

Остави коментар