Слатко кутре не може да излезе од чинија

Слатко кутре не може да излезе од чинија

Ова неодоливо кутре е на голема мака – се обидува да излезе од длабоката чинија, во која претпоставуваме дека полесно успеало да влезе. Неговиот обид е симпатичен и смешен. Погледнете дали ќе успее. 🙂


 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар