Слатко 6-годишно девојче им ги спушти вилиците на членовите на жирито од America’s Got Talent

Слатко 6-годишно девојче им ги спушти вилиците на членовите на жирито од America’s Got Talent

Ова девојче се вика Ерилин, има 6 години и заедно со својот постар брат Ајзеа настапи на американското шоу за таленти. Нема да ви откриеме зошто членовите на жирито останаа со подзинати усти од нивниот настап, но ќе ве предупредиме да очекувате да бидете изненадени. 🙂Слатко 6-годишно девојче им ги спушти вилиците на членовите на жирито од America’s Got TalentБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар