Слатки животни кои обожаваат да се капат

Вие не сте единствените кои сакаат да се чисти и да се шлапкаат во вода на жешко време – дури и домашните миленичиња и дивите животни го сакаат тоа. Овие слики од животни кои се капат слатко ќе ве насмеат и ќе ве натераат уште веднаш да скокнете под туш и да се оладите на ова топло време.

0-slatki-zhivotni-koi-obozhavaat-da-se-kapat-kafepauza.mk

„Мислам дека ја зедов погрешната кофа“

1-slatki-zhivotni-koi-obozhavaat-da-se-kapat-kafepauza.mk

„Вака изгледал рајот…“

За авторот
Живее за добра книга и дише преку пишаниот збор. Кога би можела цел живот би патувала, би читала и би гледала филмови. Вљубеник во фотографијата и класиката. Оптимист и поборник за љубов. Модата е нејзин начин да го изрази своето мислење и став. Животот за неа е уметност, филозофија и добра храна.

Поврзани содржини

Остави коментар