Слатки кутриња спијат во прегратките на своите плишани играчки

Слатки кутриња спијат во прегратките на своите омилени плишани играчки

Зарем има нешто послатко и понеодоливо од мали кутриња кои спијат со своите мали плишани играчки? Погледнете ги наредниве фотографии од нашите најдобри пријателчиња кои удобно спијат со нивните омилени меки играчки кои веднаш ќе измамат насмевка на вашето лице и ќе ви го направат денот подобар.

Слатки кутриња спијат во прегратките на своите плишани играчки Слатки кутриња спијат во прегратките на своите плишани играчкиБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар