Сите фризури добро ѝ стојат на Ријана

Поп сензацијата од Барбадос со својот вокал, природна убавина, ексцентричен стил и многуте хитови со кои го освои светот, докажа дека навистина знае како да го насочи вниманието кон себе. 24-годишната дива Робин Ријана Фенти уште кога имаше само 16 години склучи договор со продукциската куќа „Def Jam Records“, откако поминала на аудиција кај Џеј Зи. Со синглови како што се „SOS“ и „Umbrella“ и нејзиниот карипски звук и танц, Ријана го освои радиото. Таа беше и најмладата соло пејачка којашто имала 10 број 1 хитови на топ листата „Hot 100“.

Сите фризури добро ѝ стојат на Ријана

Цврста, сексапилна и талентирана, Ријана не планира да се „симне“ на подолните места на топ листите. Во продолжение погледнете ги нејзините безброј различни фризури, кои ги смени во текот на нејзината кариера. Очигледно на убавицата од Барбадос, секоја боја и секоја должина совршено ѝ прилега.

Сите фризури добро ѝ стојат на РијанаСите фризури добро ѝ стојат на РијанаСите фризури добро ѝ стојат на РијанаСите фризури добро ѝ стојат на РијанаСите фризури добро ѝ стојат на РијанаСите фризури добро ѝ стојат на РијанаСите фризури добро ѝ стојат на РијанаСите фризури добро ѝ стојат на РијанаСите фризури добро ѝ стојат на РијанаСите фризури добро ѝ стојат на РијанаСите фризури добро ѝ стојат на РијанаСите фризури добро ѝ стојат на РијанаСите фризури добро ѝ стојат на РијанаСите фризури добро ѝ стојат на РијанаСите фризури добро ѝ стојат на РијанаСите фризури добро ѝ стојат на РијанаСите фризури добро ѝ стојат на Ријана


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

  1. рибичка Reply

    црвена најубаво и стои ♥

  2. KT Reply

    ona koga i e crna i bricena ic neuredno izgleda, najubava i beshe vo spotot na Russian roulette.

Остави коментар