Реклама за пивото „Guinness“ која ќе ви го стопли срцето

Оваа реклама за пивото „Guinness“ го опишува вистинското пријателство во најдобро светло. Пораката која ја пренесува гласи „Изборите кои ги правиме ја откриваат вистинската природата на нашиот карактер“. Реклама за пивото „Guinness“ која ќе ви го стопли срцетоСпремете си шамиче, можеби ќе заплачете.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар