Со среќа, бејби. Забавувај се и уживај во искуството. Те молам најади се добро пред да одиш. Можеш да изедеш банана или пак земи си со тебе. Остани кул и хидриран. Има кафе за тебе, само вклучи го :) Те сакам!!! И да, пробај да излезеш по голема нужда пред да заминеш :) – Ники
За авторот
Дипломиран електроинженер по телекомуникации кој во слободно време обожава да пишува. Животен сон ѝ е да го прошета целиот свет уживајќи во добра книга и пријатно друштво. Настојува од секоја ситуација да го извлече најдоброто и не може да замисли денот да ѝ започне без шолја вкусно кафе.

Остави коментар