Позитива на денот: Смешно видео од реакцијата на едно бебе додека го шишаат

Бебињата се навистина слатки, а не е ни чудо што нивните смешни реакции секогаш ги смеат луѓето. Така едно бебе стана сензација на Твитер откако видеото од неговата реакција во салон за шишање во присуство на неговата мајка стана вирално. Неговиот одговор додека го шишаа беше сосема различен. Тој наместо да плаче се „пукна“ од смеа.

Погледнете го и ова вирално видео: ова детенце кое „готви“ со баба му навистина ќе ве насмее до солзи.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, книгите на Стивен Кинг, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар