Помладиот брат против постарата сестра

Помладиот брат против постарата сестра

Додека една постара девојка се обидува да сними „забавна“ кореографија на песната „Smack That“ од Акон, нејзиниот брат во позадина го прави она што таа не успева. Маладото момче ќе ве изнасмее до солзи. Малиот е ѕвер, не само поради потезите и гримасите, туку и поради шармот кој го поседува.


Помладиот брат против постарата сестра

Погледнете и уживајте во ова смешно видео.


 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

 1. 050505 Reply

  Hahahahha xD

 2. Ивана Reply

  Аааааа! Ѕверче, ќе го изручкаааааам!

 3. ace Reply

  hahahahahah

 4. ace Reply

  oooooooo mam nooooooo mam hahaahha

 5. Мона Reply

  ахахахаххахаха ѕверче е малион 😀

 6. taylorswift03 Reply

  Браво мали !! 😀 Во однос на малиот, сестра му е 0 !

 7. :DD Reply

  Xaxaxaxaxaxax……

Остави коментар