Плејбој бабички

Плејбој бабички

Овие бабички некогаш ја краселе насловната на Плејбој. Неколку децении подоцна, некои од нив им се „предале“ на годините, но некои сè уште добро се држат. Погледнете ги пензионираните зајачици кои одлучиле да застанат пред објективот на Робин Туомеј (Robyn Twomey), на една од нивните дружби во Лас Вегас:
Плејбој бабичкиПлејбој бабичкиПлејбој бабичкиПлејбој бабичкиПлејбој бабичкиПлејбој бабичкиПлејбој бабичкиПлејбој бабичкиПлејбој бабичкиПлејбој бабичкиПлејбој бабичкиПлејбој бабичкиПлејбој бабички


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар