Овие фотографии покажуваат дека мачките се богови на сонцето!

Овие фотографии покажуваат дека мачките се богови на сонцето!

Сигурно веќе знаете дека кога мачките не дремат, тие најчесто планираат како да го освојат светот. Но кога сакаат навистина да се опуштат, тие го повикуваат сонцето на локацијата каде што решиле да поспијат. Мислите дека мачките не го контролираат сонцето? Тогаш како поинаку би го објасниле фактот што кога и да ја погледнете вашата мачка, таа лежи под сончеви зраци? Или која било друга мачка? Во продолжение ви оставаме многу докази дека мачките се всушност богови на сонцето и дека со негова помош еден ден ќе го освојат светот!

(1) ovie-fotografii-pokazhuvaat-deka-machkite-se-bogovi-na-sonceto-www.kafepauza.mk (2) ovie-fotografii-pokazhuvaat-deka-machkite-se-bogovi-na-sonceto-www.kafepauza.mk (3) ovie-fotografii-pokazhuvaat-deka-machkite-se-bogovi-na-sonceto-www.kafepauza.mk (4) ovie-fotografii-pokazhuvaat-deka-machkite-se-bogovi-na-sonceto-www.kafepauza.mk (5) ovie-fotografii-pokazhuvaat-deka-machkite-se-bogovi-na-sonceto-www.kafepauza.mk

Преминете на следната страница за повеќе фотографии…


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар