Оваа жена конечно дознала кој е мистериозниот обожавател што ѝ носел цвеќиња

Кој не сака да добива цветови, особено редовно и од таен обожавател? Без сомнение ова е одличен начин да го преживеете денот.

Оваа жена конечно дознала кој е мистериозниот обожавател што ѝ носел цвеќиња

Кога Роузи од Велика Британија забележала дека на нејзината тераса редовно се појавувале розови цветови, не знаела кој е одговорен за нив. Но еден ден успеала да го фати обожавателот.

Оваа жена конечно дознала кој е мистериозниот обожавател што ѝ носел цвеќиња

Станувало збор за Вилоу, мачето на нејзините соседи.

Оваа жена конечно дознала кој е мистериозниот обожавател што ѝ носел цвеќиња

„Некој период беше легенда дека е таа, сè до вчера кога готвев и ја забележав како доаѓа со розов цвет во устата.“

Оваа жена конечно дознала кој е мистериозниот обожавател што ѝ носел цвеќиња

„Бев толку возбудена што почнав да ја снимам бидејќи е премногу слатка, а и немам видено маче да носи нешто друго освен мртви животни.“

Оваа жена конечно дознала кој е мистериозниот обожавател што ѝ носел цвеќиња

Продолжува на следната страница

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар