Ова кутре спие како да е целосно „исклучено“ и изгледа урнебесно неодоливо

Ова кутре спие како да е целосно „исклучено“ и изгледа урнебесно неодоливо

Сите сакаат кутриња, без разлика дали си играат, позираат за фотографирање или едноставно спијат. Кутрето Панингнинг е едно од најновите неодоливи крзнени топчиња што го освои срцето на Интернетот. Причината – начинот на кој тоа спие! Неговата сопственичка ги објавила фотографиите на Фејсбук, и тие брзо се прошириле низ целиот свет.

„Тоа е нејзината позиција на спиење од раѓање, бидејќи така се чувствува најудобно“, објаснува таа.

Погледнете како изгледа ова кутре додека спие и подгответе се за смеење до солзи!

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар