Облечете го вашето куче со стил

Облечете го вашето куче со стил

Сте размислувале ли некогаш дека можеби вашето куче сака да изгледа убаво додека го шетате во паркот, каде се обидува да шармира некое друго куче од спротивниот пол? И самите знаете дека првиот впечаток е најважен, па затоа дајте му шанса на вашето милениче да биде фраер/ка во вашето маало.

Облечете го вашето куче со стил

Ако планирањето што да облечете за утрешниот работен ден ви е доволно напорно, тогаш сигурно немате време да мислите и на стилот на вашето куче. Но, барем еднаш во годината, на 1-ви април – денот на шегата, дајте му шанса на вашето кученце да блеска со својата уникатност. Во секој случај, не можете ништо да изгубите. Сите ќе сакаат да го погалат неодоливото животинче, а вие како негов сопственик ќе стекнете многу нови пријателства.

Облечете го вашето куче со стил

Следуваат 30 откачени модни парчиња со кои можете да го наполните плакарот на вашето кученце.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

 1. Elena Jovanovska Reply

  kaj moze da se najdat i kupat ovie obleki za kucenca.pozzz

 2. Vane Reply

  jas ne mozam ni mene da si se oble4am a ne li pak ku4eto………

 3. Vane Reply

  Nemam pari eeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjj

 4. antoaneta Reply

  o kolku se slatki oooooooooo

Остави коментар