Новата Бонд девојка

Беренис Марло е најновата во редот секси Бонд девојки, бидејќи таа е одбрана да се појави во најновиот дел на Џејмс Бонд, насловен како „Skyfall“. Таа е француски модел, а родена е во 1980 година. За нејзината убавина нема потреба да се зборува, бидејќи со самото тоа што е одбрана да глуми ваква улога ù е дадено големо признание. Досега ваква улога играле Олга Куриленко, Хали Бери, Ева Грин, Мишел Јео, Розамунд Пајк, Џејн Симор, Софи Марсо, Урсула Андрес и Денис Ричардс.Новата Бонд девојкаНовата Бонд девојкаНовата Бонд девојкаНовата Бонд девојкаНовата Бонд девојкаНовата Бонд девојкаНовата Бонд девојкаНовата Бонд девојкаНовата Бонд девојкаНовата Бонд девојка
———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар