Нов урнебесен моден хит: Чорапи во форма на кокошкини нозе

Нов урнебесен моден хит: Чорапи во форма на кокошкини нозе

Најчесто многу е лесно да разбереме зошто некои трендови ги освојуваат социјалните мрежи, без разлика дали ни се допаѓаат или не. Но, во овој случај – едноставно нема објаснување! Луѓето одеднаш почнале да купуваат чорапи во форма на кокошкини нозе и да ги носат насекаде, документирајќи ја нивната авантура на социјалните мрежи. Ако не ни верувате погледнете ги фотографиите во продолжение!

Продолжува на другата страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар