Неколку луди „направи сам“ идеи кои ќе ве изненадат со нивната креативност и корисност - Part 2

Неколку луди „направи сам“ идеи кои ќе ве изненадат со нивната креативност и корисност

7. Кој сака да се вози со чамецот?

Неколку луди „направи сам“ идеи кои ќе ве изненадат со нивната „креативност“

Рециклирањето е важно!

8. Внимавајте на дрвјата

Неколку луди „направи сам“ идеи кои ќе ве изненадат со нивната „креативност“

Необичен начин на транспорт…

9. Кога ќе ви ја одземат возачката дозвола

Неколку луди „направи сам“ идеи кои ќе ве изненадат со нивната „креативност“

Можеби има попусти поради жената.

10. Необичен начин да ги нахраните крзнените бебиња

Неколку луди „направи сам“ идеи кои ќе ве изненадат со нивната „креативност“

Сите четири наеднаш!

11. Сега е средено

Неколку луди „направи сам“ идеи кои ќе ве изненадат со нивната „креативност“

Засекогаш ќе биде во ред.

12. Ѕвончето не работи, ве молиме протресете го шишето со камења

Неколку луди „направи сам“ идеи кои ќе ве изненадат со нивната „креативност“

Или пак би можеле да земете едно камче и да го фрлите кон прозорецот.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Економист во изградба, а страстен обожавател на пишаниот збор уште откако знае за себе. Смета дека животот без домашно милениче не изгледа комплетен, а кафето со многу шеќер го смета за едно најубавите утрински задоволства.

Поврзани содржини

Остави коментар