Неколку луди „направи сам“ идеи кои ќе ве изненадат со нивната креативност и корисност

Неколку луди „направи сам“ идеи кои ќе ве изненадат со нивната креативност и корисност

Добро е да се биде креативен и вешт во изработка на некои работи. Но, понекогаш луѓето сакаат и да импровизираат, при што им доаѓаат толку глупави идеи, што едноставно се генијални! Погледнете го резултатот од тоа!

1. Само ставете го во штекер

Неколку луди „направи сам“ идеи кои ќе ве изненадат со нивната „креативност“

Но, резултатот не е толку сјаен!

2. Напреден систем за ладење

Неколку луди „направи сам“ идеи кои ќе ве изненадат со нивната „креативност“

Да, генијална идеја.

3. Пазарувањето може да биде навистина лесно

Неколку луди „направи сам“ идеи кои ќе ве изненадат со нивната „креативност“

Кому сѐ уште му е потребна предна гума на велосипедот?

4. Не многу хигиенска идеја

Неколку луди „направи сам“ идеи кои ќе ве изненадат со нивната „креативност“

Сигурно не би сакале да бидете дел од ова.

5. Чистач на снег

Неколку луди „направи сам“ идеи кои ќе ве изненадат со нивната „креативност“

Сателитската чинија е употребена за чистење снег… Што би рекле на ова?

6. Животот им виси на конец

Неколку луди „направи сам“ идеи кои ќе ве изненадат со нивната „креативност“

Ако не внимаваат, лесно може да ги изгубат животите.

Погледнете уште „генијални“ идеи на наредната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Економист во изградба, а страстен обожавател на пишаниот збор уште откако знае за себе. Смета дека животот без домашно милениче не изгледа комплетен, а кафето со многу шеќер го смета за едно најубавите утрински задоволства.

Поврзани содржини

Остави коментар