Намуртениот мачор се насмевна

И тоа се случи, мачорот кој е познат по својата природно намуртена фаца, конечно искрено се насмевна и му покажа на светот дека и тој знае да биде весел и расположен.Намуртениот мачор се насмевнаБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

 1. wdwdw Reply

  auuuuuuuuuu bravos, ne se gleda deka e fotoshop 🙂

  • a.k.a Reply

   hahahahhah koj epic lugje postojat kako tebe i seuste nemaat nauceno za sho sluzi photoshop ..

 2. hi Reply

  nikoj ne ni krie deka e fotoshopt… vo samiot descriptrion ima link od originalnoto video

Остави коментар