Најтешките женски потези во сала за вежбање

Најтешките женски потези во сала за вежбање

Она што ќе го видите на ова видео ќе направи да се пролигавите со отворена уста, без разлика дали гледате од машка или од женска перспектива. Најтешките женски потези во сала за вежбањеОона Кивела, која изведува артистички точки на шипка, а се занимава со гимнастика од својата 9-та година, ги совладала сите справи во салата за вежбање и ни ги презентира најтешките, хардкор вежби, кои бараат голема еластичност и цврсти мускули. Би пробале да направите нешто од ова?Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар