Најлудите работи кои момци ги побарале од своите девојки

На почетокот на врската сите се обидуваат да се прикажат себеси во што подобро светло, но по некое време почнуваат да се опуштаат и да ги откриваат и најскриените желби, кои за другата страна може да бидат многу чудни. Иако и жените можат да имаат „луди“ идеи, овие девојки се отвориле на темата и јавно откриле какви сè барања добиле од своите партнери и што направиле во врска со нив.

najludite-raboti-koi-momci-gi-pobarale-od-svoite-devojki-kafepauza.mk

Златен дечко

Мојот бивш ја прочита „50 нијанси сиво“ и потоа ме праша дали може да се измоча по мене под тушот. Тоа за жал не е лага. Како што можете да претпоставите, набргу после тоа раскинавме. Тој е лудак.

Трет член

Мојот бивш дечко по два месеци ме праша дали сум за секс во тројка. Со уште еден дечко!

Лажни повици

Мојот бивш повеќето од времето беше мамурен, па од мене бараше да му се јавувам на неговиот шеф и да кажувам дека е болен. Тоа и го правев.

Лош дечко

Одев со еден дечко (ако така сакате да го наречете). На еден состанок се обиде да ме убеди дека можам лесно да заработам 1.000 долари. Сè што требаше да направам е да навлечам кожна маска на лицето (и тоа би било сè што би носела) и да удирам друга жена по задникот 30 минути пред камера. Излезе дека е порно ѕвезда. Одевме уште 2 месеци.

Поголема жена од мене

Еднаш мојот (хетеросексуален?) дечко ме праша дали може да му позајмам спреј за коса и крема за лице. Освен тоа, постојано ја носеше мојата долна облека без прашање. Уште сум со тој чудак.

Планер

Еднаш одев со еден лик кој ми ги кажуваше најчудните работи. Можеби најчудната работа која ја паметам е кога ми кажа „Подготви се, за 6 месеци ќе имаме анален секс“. Зошто за 6 месеци? Немам поим. Освен тоа, тоа не е нешто што туку така го најавуваш. Не, не може.

Чудни барања

Еден дечко еднаш бараше да му го лижам задникот додека тој е на сите четири. Се надевам дека нема да се препознае.

Кога-тогаш ќе заврши во затвор

Еднаш бившиот ме праша дали може да набута шише од пиво во мојата вагина, а потоа дали може во текот на сексот да глумиме дека тој е силувач, а јас жртва.

Остар нос

Еднаш бившиот ме замоли да се истуширам по дружењето со моите машки пријатели, бидејќи тврдеше дека на мене може да го почувствува нивниот парфем. Немав срце да му кажам дека тоа е всушност вотка.

Фрлач

Мојот дечко сакаше да се забавува со фрлање чинии во Икеа како фризби. Со оглед на тоа дека само што почнавме да се гледаме, сакав да му покажам дека и јас сум забавна, па се сложив на играта. Тоа ме чинеше 125 долари.

Компензација

Еднаш бившиот ми предложи компензација. Ако престанам да пушам, тој ќе ми дозволи да го задоволувам со дилдо. За жал прекинавме да се гледаме пред да се случи тоа.

Уметник

Јас и мојот бивш отидовме на изложба во музејот Метрополитен. Мислам дека комбинацијата од бои и тишина толку го запали, што бараше да се сексаме зад едно уметничко дело. Се согласив. И се колнам дека оттогаш чуварот секој пат ми намигнува кога ќе влезам.

Збунет за мода

Една ноќ, после излегување во минич преспав кај мојот сакан, чуден дечко. Утрото го прашав дали може да ми позајми тренерки за да си одам дома. Тој се врати со пар службени беж пантолони, тврдејќи дека се слични на тренерки. На крајот си отидов дома во неговите кратки пантолони, а откако ги исмеав, тој никогаш повторно не ми ги покажа.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар