Најлесно плашливиот човек на светот

Норвежанецот Basse Andersen е веројатно најлесно плашливиот човек кој некогаш сте го виделе. Реагира и на најмалите шумови…Најлесно плашливиот човек на светотТој е главна атракција во фирмата во која работи, а од неодамна видеото кое го снимиле неговите колеги му донесе и интернет-слава. 🙂 Погледнете го.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар