Луѓе ширум светот објавуваат фотографии од неверојатниот поглед кој го имаат од нивниот тоалет

Луѓе ширум светот објавуваат фотографии од неверојатниот поглед кој го имаат од нивниот тоалет

Некои луѓе ширум светот наместо да играат игри на мобилните телефони, уживаат во спектакуларниот поглед што го имаат од нивниот тоалет. Овие среќници почнале да ги објавуваат прекрасните сценографии од удобноста на нивните тоалети кои навистина ќе ве воодушеват. Од цветните, хипи тоалети во планините, па сè до ексклузивните порцелански „тронови“ во седиштето на Комерцбанк во Германија, ви ги претставуваме невообичаените и импресивни погледи и пејзажи од тоалетите ширум светот.

Мидвеј, Јута

Мидвеј, Јута


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Инженер под влијание на силни филмски маси. Далеку од реалноста, блиску до паметот. Иако крајот на филмот Живот го знаеме сите, сепак убаво е да уживаме додека трае.

Поврзани содржини

Остави коментар