Лудо лулање со јаже

Автор: Даре

Многу од нас трагаат по адреналин, но ова е повеќе од лудо. Зборовите не можат да ја опишат забавата која ја имаат овие дечки, жедни за авантура. Погледнете го видеото и дозволете срцето да почне да ви потскокнува.

Лудо лулање со јаже

P.S. Колку од вас би го пробале истото? 🙂Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар