Љубовна приказна за едно прасе и една кокошка

Понекогаш навистина не е важно што се појавило прво, дали јајцето или кокошката.

Љубовна приказна за едно прасе и една кокошка

Едноставно љубовта е поважна од сè. Погледнете ја оваа многу интересна приказна за една многу необична љубов.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар