Летувалиште на Малдиви кое ви овозможува да спиете под ѕвездите и над океанот

Големиот парк Кодипару се наоѓа на 20-минутно патување со брод од главниот град на Малдивите

Летувалиште на Малдиви кое ви овозможува да спиете под ѕвездите и над океанот

Секоја вила има свој приватен базен

Летувалиште на Малдиви кое ви овозможува да спиете под ѕвездите и над океанот

Одморалиштето има три ресторани

Летувалиште на Малдиви кое ви овозможува да спиете под ѕвездите и над океанот

Исто така таму се нудат и различни екскурзии под ведро небо

Летувалиште на Малдиви кое ви овозможува да спиете под ѕвездите и над океанот

Летувалиште на Малдиви кое ви овозможува да спиете под ѕвездите и над океанот

Дознајте и кои се најисплатливите градови за одмор во Европа.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Психолог кој најдобро се изразува преку пишаниот збор. Нејзиниот личен лајтмотив гласи: „Остани своја и поинаква бидејќи само така ќе блеснеш во полн сјај!“

Поврзани содржини

Остави коментар