Леонардо Дикаприо во ултрасмешно ретро издание

Сите ние имаме фотографии од младоста кои сакаме никогаш да не биле создадени. Порано можевме едноставно да земеме кибритче и да ги запалиме, е денес богами од интернетов ништо не може да се сокрие. Доколку мислевте дека секси актерите како Леонардо Дикаприо немаат фотографии од детството коишто би сакале да ги запалат, еве нешто што го докажува спротивното. 🙂

Од што материјал е направена оваа облека??

Леонардо Дикаприо во ултрасмешно ретро издание

Дали косата не сакаше да ти стои во тој правец?

Леонардо Дикаприо во ултрасмешно ретро издание

Каков сјај за усни имаш ставено?

Леонардо Дикаприо во ултрасмешно ретро издание

Зошто држиш сад за мерење со млеко?

Леонардо Дикаприо во ултрасмешно ретро издание

Го испи целото млеко??

Леонардо Дикаприо во ултрасмешно ретро издание

Што е финтата со лебедов?

Леонардо Дикаприо во ултрасмешно ретро издание

Што се случува овде?

Леонардо Дикаприо во ултрасмешно ретро издание

Што ѝ направи на косата за да стои така нагоре?

Леонардо Дикаприо во ултрасмешно ретро издание

Зарем некој те удри со корнетот со сладолед во фаца?

Леонардо Дикаприо во ултрасмешно ретро издание

Дали школката ти прозборува?

Леонардо Дикаприо во ултрасмешно ретро издание

Баш и не си морал да ја превртиш таа фотелја.

Леонардо Дикаприо во ултрасмешно ретро издание

Си планирал да држиш некаков чадор во рацете?

Леонардо Дикаприо во ултрасмешно ретро издание

Фацава треба да е секси?

Леонардо Дикаприо во ултрасмешно ретро издание

Добро, каква е оваа поза?

Леонардо Дикаприо во ултрасмешно ретро издание

Зошто толку многу си сакал да го покажуваш стомачето?

Леонардо Дикаприо во ултрасмешно ретро издание

Еве го пак…

Леонардо Дикаприо во ултрасмешно ретро издание


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар