Креативни пакувања – мамка за купувачите

Следните пакувања се одличен маркетинг потег на компаниите кои стојат зад производите. Толку се атрактивни и забавни, што ретко кој купувач би можел да им одолее. 🙂

Креативни пакувања „мамка“ за купувачитеКреативни пакувања „мамка“ за купувачитеКреативни пакувања „мамка“ за купувачитеКреативни пакувања „мамка“ за купувачитеКреативни пакувања „мамка“ за купувачитеКреативни пакувања „мамка“ за купувачитеКреативни пакувања „мамка“ за купувачитеКреативни пакувања „мамка“ за купувачитеКреативни пакувања „мамка“ за купувачитеКреативни пакувања „мамка“ за купувачитеКреативни пакувања „мамка“ за купувачитеКреативни пакувања „мамка“ за купувачитеКреативни пакувања - мамка за купувачитеКреативни пакувања - мамка за купувачите

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар