Кои се највпечатливите усни во историјата?

Кои се највпечатливите усни во историјата?

Наоми Кембел, Кристи Тарлингтон и Линда Евангелиста го сочинуваат најпознатото трио на супермодели познати по своите впечатливи усни. Еве чии други усни ќе останат запаметени во историјата…

Кои се највпечатливите усни во историјата?

Луси Рикардо, американска актерка

Кои се највпечатливите усни во историјата?

Ким Бејсингер, американска актерка

Кои се највпечатливите усни во историјата?

Анџелина Џоли, американска актерка

Кои се највпечатливите усни во историјата?

Скарлет Јохансон, американска актерка

Кои се највпечатливите усни во историјата?

Елвис Присли, американски музичар

Кои се највпечатливите усни во историјата?

Дита вон Тис, американска пин-ап девојка и модел

Кои се највпечатливите усни во историјата?

Зајачицата Џесика, анимиран лик

Кои се највпечатливите усни во историјата?

Мерлин Монро, американска актеркаБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот

Поврзани содржини

Остави коментар